Nasi Klienci otrzymują od nas wsparcie nie tylko pod względem kupna maszyn, które przydadzą się w ich przedsiębiorstwach. W ramach oferty, możliwe jest skorzystanie z naszego autorskiego oprogramowania AjanPipe, które pozwoli na dokładne zaplanowanie i zaprojektowanie rur, sposobu ich wykonania oraz pracy, którą muszą wykonać nasze maszyny.

Możliwości oprogramowania

Nasz software z pewnością będzie ogromnym ułatwieniem dla wielu firm, które zajmują się produkcją lub obróbką rur. Kombibryła, zawarta w narzędziu, umożliwia przenikanie kilku elementów względem siebie. Dzięki zastosowaniu tej opcji, możliwe jest łatwe połączenie rur w taki sposób, który wcześniej nie był możliwy - to znaczne ułatwienie z pewnością doceni każdy producent! Ta bardzo ważna funkcja ułatwia wykonanie skomplikowanych połączeń rurowych, co bez zastosowania naszego narzędzia, mogłoby zając wiele czasu i wysiłku.

Rozwijające się oprogramowanie

Proponowane przez nas narzędzie to pierwsza wersja AjanPipe. Jesteśmy na początku tworzenia tego software’u, kolejne wersje będą rozbudowywane o dodatkowe funkcje i opcje. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, bo to właśnie dla nich tworzymy AjanPipe. Jesteśmy pewni, że nasze narzędzie przyda się w każdym przedsiębiorstwie i pozwoli na efektywniejszą i szybszą pracę!

Podstawowe zalety AjanPipe


  • kombibryła
  • import DXF®
  • export DXF®
  • kompletna biblioteka technologii cięcia (już wkrótce)
  • cięcie na wspólną krawędź (już wkrótce)
  • AjanPipe udostępniamy bezpłatnie
Programy i aktualizacje znajdują się w strefie klienta do której należy się zalogować wykorzystując login i hasło wygenerowane przez naszą firmę.
AJANPipe