Od 2009 roku instalujemy i serwisujemy w Polsce przecinarki plazmowo-gazowe tureckiej firmy AJAN ELEKTRONİK

Firma AJAN założona w 1973 roku jest światowym liderem w produkcji maszyn CNC do cięcia plazmowego, tlenowego i laserowego.

W ciągu 30 lat wprowadziła na rynek około 10 tyś. maszyn, które działają na prawie wszystkich kontynentach. Długoletnie badania oraz produkcja od podstaw zagwarantowały firmie AJAN ELEKTRONİK ugruntowaną pozycję na rynku oraz zadowolenie wśród klientów.

Firma ta jest również producentem części szybko zużywalnych. Ich jakość i wytrzymałość są porównywalne do sprzętu światowej czołówki producentów (potwierdzają to firmy, które już stosują nasze przecinarki). Spełniają wysokie standardy, a ich cena jest niższa o około 20-30% od konkurencji.

100%

zadowolonych klientów


Maszyny firmy AJAN są niezawodne a ich eksploatacja nie jest kosztowna. Stosunek jakości i wydajności do ceny jest jednym z ważniejszych czynników, który decyduje o zakupie urządzenia przez naszych klientów.

24

miesiące pełnej gwarancji


Gwarantujemy naszym partnerom dwuletnią gwarancję oraz szybką reakcję serwisu w wypadku jakichkolwiek problemów. AJAN POLSKA to wykwalifikowany zespół ludzi dbających o klientów.


W Polsce

Nasza firma w dotychczasowej swojej działalności wdrożyła na polskim rynku ponad 550 maszyn.

Są to maszyny o różnych gabarytach. Od małych o wymiarach 1500x3000 mm aż po 4000x36000 mm. Wszystkie one są wyposażone w źródła klasy HD oraz automatyczną konsolę gazową (daje to możliwość trasowanie liniowego i punktowego).

Zainstalowaliśmy kilkanaście maszyn z dwoma portalami. Na dużych obszarach technologia tlenowa jest oddzielana od plazmowej co daje możliwość jednoczesnego wykorzystania dwóch maszyn.

Firmom, którym zależy na podwojeniu produkcji proponujemy konfiguracje maszyn z dwoma źródłami plazmowymi. Daje to realny wzrost produkcji przy niskich kosztach inwestycji


parallax background

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.


Prosimy o kontakt