System sterowania AJANCNC 918

W ramach naszej oferty, proponujemy narzędzie, jakim jest oprogramowanie do maszyn CNC. Stanowi ono podstawę dla dowolnej sterowanej numerycznie maszyny, dzięki czemu może być wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach, zajmujących się obróbką i wytwarzaniem części i elementów potrzebnych w wielu dziedzinach. Najnowsza wersja AJANCNC918L została stworzona w oparciu o założenia Przemysłu 4.0.

Oprogramowanie dla Twojej firmy

Narzędzie stworzone przez firmę AJAN Polska pozwala na szereg operacji, dzięki którym osiągniemy jak najlepsze wyniki. Umożliwia ono na ogrom różnych zadań, a także ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy. AJANCNC 918L pozwala na m.in.:

  • stały nadzór osoby zarządzającej produkcją (reż. lub kierunek produkcji) nad działaniami osób obsługujących maszynę,
  • rozliczanie osób obsługujących maszynę z zadań zaplanowanych w cyklach dziennych, tygodniowych lub miesięcznych,
  • stworzenie listy błędów operatora wskazanych przez program - pozwala to na ograniczenie czynnika ludzkiego,
  • budżetowanie przyszłej pracy poprzez moduł obliczeniowy,
  • uczenie się preferencji operatora dla danej technologii i pokazywanie mu wyboru najkorzystniejszych parametrów pod względem jakości, efektywności, ekonomii.

Idealne narzędzie dla Twojej firmy

AJAN Polska to dostawca zarówno maszyn, jak i aplikacji do ich obsługi. Nasze rozwiązania z pewnością wspomogą każdy biznes i sprawią, że pracujące wydajnie maszyny odciążą pracowników fizycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!