Nasi Klienci mogą skorzystać z przeznaczonego do dobranych przez nich maszyn CNC, specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM. Służy ono do komputerowego wykonywania projektów związanych z obróbką CNC, w tym modeli próbnych oraz właściwych produktów. Ich istotną cechą jest to, że znacznie przyspieszają proces produkcji, pozwalają uniknąć wielu błędów oraz ułatwiają naukę projektowania.

Oprogramowanie i nowe technologie

Dzięki wykorzystywaniu proponowanych przez naszą firmę programów CAD/CAM, przedsiębiorstwo zyskuje większą kontrolę nad każdym etapem wytwarzania elementów. Precyzja i szybkość to dwie cechy, które zapewniają zakładom wysoką pozycję na rynku i dobry status wśród innych wykonawców w swojej branży. Współcześnie coraz większa ilość firm stawia na nowatorskie rozwiązania i zaawansowane technologicznie sprzęty, aby poprawić wydajność, jak i trwałość swoich produktów. Warto również dodać, że oprogramowania umożliwiają lepszą koordynację zadań poszczególnych pracowników i wykonywanych przez nich czynności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z udostępnianymi na naszej stronie internetowej aktualnymi wersjami CAM/CADM. Aby je pobrać wystarczy kliknąć na odpowiedni button oraz posiadać konto na naszym portalu.

AJANCam V8.0

Składa się z modułu CAD/CAM. Moduł CAD pozwala na intuicyjne tworzenie rysunków od podstaw, korzystanie z bogatej biblioteki makr, a także jest w stanie importować już gotowe rysunki pochodzące z AutoCad® z rozszerzeniem DXF lub DWG. Ma także funkcje umożliwiające monitorowanie na bieżąco czy dany rysunek jest poprawny.

Natomiast moduł CAMusprawnia sposób obsługi całego programu poprzez wygodny widok tworzonego modelu, obrót każdej części, dopasowanie do niej odpowiedniego typu tworzywa. Posiada również rozszerzenia związane z zapisywaniem plików w PDF, DXF, jak i w formie ESSI. Oprogramowanie ułatwia ponadto tworzenie obszernych raportów uwzględniających między innymi koszty.

AJANPipe V1.0

Ta wersja oprogramowania pozwala z kolei na szybkie i intuicyjne rozwinięcie kształtów przeznaczonych do obróbki rur, w tym ich cięcia. Korzystanie z programu przyspiesza wykonywanie prototypów połączeń, stożków, kolanek. Jest on także w pełni kompatybilny z urządzeniami naszej marki, dzięki czemu wszelkie parametry mogą być dopasowywane automatycznie, a praca projektowa płynnie i bezpośrednio przechodzić z biura na maszyny, wykonujące dalsze etapy obróbki.