Firma AJAN® to światowy lider w produkcji i maszyn do cięcia termicznego. Głównymi produktami są przecinarki plazmowo – gazowe, a także laserowe.

Została założona w 1973 roku a jej długoletnie badania, analiza rozwoju (w budowie maszyn), efektywne zarządzanie kosztami a co za tym idzie – niskie ceny maszyn, sprawiły, że firma zyskała powszechne uznanie.

Siłą firmy jest wykwalifikowana kadra ludzi, zatrudniająca ponad 300 osób, którzy są świetnymi fachowcami, doskonałymi mechanikami i serwisantami, doświadczonymi konstruktorami i elektronikami oraz rzetelnymi pracownikami. Wszyscy tworzą niezawodne rozwiązania, które spełniają wysokie wymagania klientów.

Produkcja w firmie jest podzielona na kilka działów. Każdy z nich odpowiedzialny jest za poszczególne elementy, które po złożeniu tworzą idealne i niezawodne maszyny. Mocno rozbudowana linia produkcyjna, wyposażona w nowoczesny i bogaty park maszynowy pozwoliły wdrożyć już ponad 6000 maszyn na całym świecie.

Firma AJAN® jako jedyna na świecie jest producentem większości podzespołów. We własnym zakresie budują od podstaw takie elementy, jak:

Dzięki takiej niezależności urządzenia często są udoskonalane, a reakcja na jakiekolwiek problemy jest natychmiastowa.